خدمات پس از فروش نگارخودرو

خدمات پس از فروش نگارخودرو ، با هدف گسترش محدوده خدمت رسانی و حمایت از مصرف کنندگان شروع به فعالیت نموده و تا به اکنون به منظور بهبود سطح کیفی خدمات ، آموزش مستمر به مشتری ،درک صحیح از نیازهای مشتریان و تلاش در راستای تامین آنها ،تعمیر دستگاه با کمترین هزینه ،تحویل دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن ،تامین به موقع قطعات یدکی و… خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ممکن در اختیار مصرف کنندگان عزیز ارائه نموده است تا همواره لبخندی توام با رضایت، پاسخ مشتریان نگارخودرو باشد.فروشگاه اینترنتی کارماشین نمایندگی شرکت نگارخودرو آماده سرویس دهی به موقع و ارزان به کلیه مشتریان عزیز می باشد.

این شرکت ملزم به این است که در کوتاه ترین زمان ممکن ، خدمات درخواستی مشتری را به وی ارائه دهد.همچنین با تلاش و کوشش، توجه به قوانین و مقررات شرکت، بهبود مستمر، طراحی فرآیندهای جدید و آموزش پرسنل متعهد، رضایت مشتریان خود را تامین و در راستای انتظارات ایشان عمل کنیم.نظم و آراستگی در محیط کار و وقت شناسی و حضور بموقع درمحل کار، احترام به حقوق مشتری است.نمایندگان شرکای تجاری ما بوده و می بایست مطابق با چهارچوب و قوانین شرکت، عمل نمایند.

مشتری می بایست مطابق شرایط گارانتی اعلام شده، نسبت به دریافت خدمات اقدام و خدمات درخواستی خود را به طور کامل، با کیفیت مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نماید.تست دستگاه توسط مشتری در محل نمایندگی از وظایف ما بوده و مشتری حق دارد پس از دریافت دستگاه متوجه هرگونه نقص و عیبی شود، در اسرع وقت آن را عودت داده و دستگاه خود را بدون نقص و سالم دریافت کند.ارائه اطلاعات لازم در خصوص شرایط گارانتی، نحوه استفاده از آن و خدمات دستگاه های غیرگارانتی (تعمیر و تامین قطعات) به خریداران محترم از وظایف شرکت می باشد.مشتریان عزیز می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق کانال های ارتباطی (مراجعه حضوری، تماس تلفنی، سایت و اپلیکیشن) واحد ارتباط با مشتریان، به صورت محرمانه و غیرمحرمانه به اطلاع مسئولین برسانند.

خدمات پس از فروش نگارخودرو

حوزه های ارائه خدمات پس از فروش:

از طریق تلفن ، سایت و اپلیکیشن  و شبکه های مجازی موجود، پاسخگوی درخواست ها ، نیازها و راهنمایی های مشتریان خواهیم بود.

در نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت ، آماده تعویض یا تعمیر دستگاه های مشتریان طبق ضوابط فنی شرکت نگارخودرو می باشیم.

شرایط عمومی وارانتی (گارانتی) :

  1. تاریخ شروع گارانتی عبارت است از تاریخ ثبت شده روی برگه ضمانت دارای هلوگرام که به تایید نماینده فروش رسیده باشد.

  2. همه محصولات نگارخودرو به مدت یک سال مشمول وارانتی تعویض کلیه قطعات (به غیر از قطعات مصرفی مانند دسته سیم ها و کابل های رابط) به صورت رایگان می شوند.

  3. در صورت وجود ایراد در دستگاه تا 10 روز پس از فروش، که به تایید شرکت نگارخودرو رسیده است و ناشی از ایراد یا کیفیت تولید دستگاه می باشد، دستگاه به صورت رایگان تعویض میگردد.

  4. ارایه خدمات پس از فروش نگارخودرو، فقط در مراکز مجاز معرفی شده، صورت میگیرد.

  5. محصولات نگارخودرو پس از اتمام دوره وارانتی، به مدت 5 سال از خدمات (تامین قطعات و انجام تعمیرات) با هزینه مصوب، بهره مند خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی کارماشین